Spacious 2Br Retreat For Families & Friends Near City Center

  • 74 m²

Lägenheten Spacious 2Br Retreat For Families & Friends Near City Center Bratislava med 2 sovrum, som har ett behändigt läge, cirka 6 minuter till fots från Tržnica Trnavské mýto, erbjuder boende för upp till 6 gäster. Den här 74 m² stora lägenheten ligger inom 1 km från tågstationen Bratislava centralstation och på gångavstånd från busshållplatsen Ceska.

Den här lägenheten har vardagsrum och ett komplett kök med luftkonditionering som garanterar en bekväm vistelse. Lägenheten Spacious 2Br Retreat For Families & Friends Near City Center erbjuder gästerna hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Dessutom finns det en duschkabin och en separat toalett.

Detta boende erbjuder möjligheter för självhushållning, inklusive ett komplett kök utrustat med vattenkokare, kylskåp och köksredskap.

Populära attraktioner i området inkluderar Hodžovo námestie, cirka 25 minuters promenad bort. Sevärdheterna inkluderar St. Martinskatedralen, inom 2 km från lägenheten. Ungefär 30 minuter till fots från lägenheten Spacious 2Br Retreat For Families & Friends Near City Center hittar du Rolandsfontänen. Gästerna kan enkelt nå boendet från flygplatsen Bratislava, som ligger 5 km bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Spacious 2Br Retreat For Families & Friends Near City Center Bratislava
Bratislava City Center
Mobilpris

Bratislava City Center

6.7
Ganska bra 65 recensioner
21 m från boendet
USD 45 USD 41
per natt
Bratislava Lovely Old Town Apartment
Mobilpris

Bratislava Lovely Old Town Apartment

190 m från boendet
USD 151 USD 136
per natt
Stadium Side Rooftop Maisonette
Mobilpris

Stadium Side Rooftop Maisonette

213 m från boendet
USD 125 USD 113
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Fitnesscenter

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • Frisersalong
    • Affärer/kommersiell service

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Bordsspel

    Fritid

    • Spa & Hälsocenter

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 20:00
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Spacious 2Br Retreat For Families & Friends Near City Center?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Spacious 2Br Retreat For Families & Friends Near City Center inkluderar Rolandsfontänen, som ligger 25 minuters promenad.
    • Hur stort är lägenheten Spacious 2Br Retreat For Families & Friends Near City Center?
      Lägenheten Spacious 2Br Retreat For Families & Friends Near City Center har en total yta på 74 m².

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Spacious 2Br Retreat For Families & Friends Near City Center Bratislava

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng